Ezek lesznek a Zöld Sátorban - a végleges utáni változat
15. csütörtök
10.00 Zöld hazugságvizsgálat (Ökorello)
12.00 Filmvetítés
13:30 Mi ez a zöld izé? - beszélgetés a sátor házigazdáival (E-misszió, Ökorelló, R33)
14. 00 Bemutatkozik a Bükki Nemzeti Park (Dudás György igazgatóhelyettes)
14. 40 Biomassza: áldás vagy átok? (Fidrich Róbert MTVSZ, Dr. Márai Géza, Szent István Egyetem, Dr. Molnár Péter, Tokaj Reneszánsz Egyesület)
15.20 - Milliárdok semmiért - Sávoly, Páty, szabad szoftverek (Bodoky Tamás Pulitzer-emlékdíjas újságíró, Fidrich Róbert, Zöld Pók, Szalai Kálmán, Magyar Ubuntu Közösség)
16.00 - Klímaváltozás vagy múló szeszély? (Az Időkép.hu meteorológusai)
16. 40 Média és környezetvédelem ( Dénes Gergely, Fejes Tímea, Fehér Balázs - www.tisztajovo.hu)
17.00 A PANKKK első öt éve - lesz-e újabb öt? ( Berta András, Nagy Illés, PANKKK programiroda)
18. Freestyle-foci bemutató
19. Borkóstoló
16. péntek
10:00 Zöld hazugságvizsgálat (Ökorello)
11 .00 Filmvetítés
13:00 A Busho Fesztivál bemutatkozik
14.00 THE, azaz Tudományos, Hasznos, Emberi ( Sík András Mars-kutató, Tóth Pál fizikai kísérletek)
15.00 Más megye, más régió, közös gondok (Koncz Ferenc, Szerencs, Tokaj országgyűlési képviselője); dr. Karakó László Rakamaz, Tiszavasvári országgyűlési. képviselője)
15 40 Van-e élet a parlamenten túl (dr. Orosz Sándor, a környezetvédelmi bizottság volt alelnöke, a Haltermosz elnöke)
16. 20 Kölcsönkaptuk a Földet - dr. Barta Eszter, (a Jövő Nemzedékek Országgyűlési Biztosi Hivatala)
17.10 “Kihelyezett ülés”: Fenntartható Fejlődés Bizottsága (Schmidt Csaba - Fidesz, Kepli Lajos - Jobbik, Szabó Rebeka - LMP)
18:00 A magyar nyelvű internet másfél évtizede ( Uj Péter, az Index főszerkesztője, az Internetto alapítója)
18.40 Sillo Fesztiválrészeg Bemutató
19:00 Borkóstoló
17. Szombat
10:00 - Zöld hazugságvizsgálat (Ökorello)
11.30 - Filmvetítés 13.30 - Élménybeszámoló a Zöld sátorban a Magyar Honvédség leghosszabb teljesítményúrájáról (Vass Tibor százados)
14:00 - “Jó kezekben a környezetvédelem” ( Illés Zoltán, FVM környezetvédelmi és vízügyi államtitkár)
14:40 Nagy árvizek: 1970, 2000, ciánszennyezés (Dávid Zoltán., Fülöp Tamás, Horányi András - Fetikövizig)
15:30 Századvég az ezredfordulón ( Kitta Gergely - Századvég Alapítvány)
16.20 Fesztiváli webcserkészet (Szabó Gergely - Webisztán)
17:10 Blog és politika - Török Gábor elemez (Török Gábor)
18.00 Bakáts Tibor: Film Noir
19:00 Borkóstoló
(Programok közt: Paulon László Levente és Székely Péter zenél)
Érdemes belepillantani a zenei programokba is, lesz néhány csemege, például én leginkább a Balatont várom, mi több, megtiszteltetés számomra, hogy Vígh Misiék a mi sátrunkban játszanak pénteken éjjel...
Szerda
20:00 21:00 Apollogika
21:00 23:00 T.Bali and the N.O.I. psychedelic romantic biodark
23:00 02:00 Vanathium (Jana, Kennel4400)
02:00 03:00 The Horribillies
03:00 04:00 Frírüsztzsír
04:00 05:00 Bohemian Betyars
Csütörtök
20:00 21:00 Melounge
21:00 22:00 Fire
22:00 01:00 LolkaBolka
01:00 02:00 Kabala Baby
02:00 03:00 BHWC
03:00 06:00 Polak Brothers, SectaChameleon
Péntek
20:00 00:00 SAB (Secta Chameleon) & Vepe, ER (fúzió rádió)
00:00 01:00 Balaton
01:00 02:00 Óperentzia
02:00 03:00 LITESEED
03:00 04:00 KAFKAZ
Szombat
20:00 21:00 Kuplung Klán
21:00 00:00 ZomBlaze, Bobakrome, MC 1000
00:00 02:00 Kettõs Tamás és a Vadszamarak
02:00 03:00 Szüret utca
03:00 06:00 Kanadakáosz